kancelaria

kancelaria

Nasza kancelaria świadczy pełen zakres usług z obszaru wniosków unijnych, doradztwa biznesowego i controllingu. Obsługujemy podmioty gospodarcze o zróżnicowanych formach prawnych, rozmiarach i profilach działalności. Zespół naszych specjalistów działa w branży finansowej, księgowej i doradczej od wielu lat, co pozwoliło nam na zdobycie unikalnego doświadczenia w zakresie obsługi firm działających w różnych segmentach gospodarki.

Wspieramy Klientów w zakresie planowania, realizacji planów oraz przezwyciężania wszelkich trudności. Szczególny nacisk kładziemy na efektywne wykorzystanie rachunkowości zarządczej, która pozwala zminimalizować ryzyko i zabezpieczyć interesy Klientów w zakresie bieżących działań i długofalowych projektów. Jesteśmy nie tylko doradcami, ale również partnerami w dyskusji i w podejmowaniu trafnych decyzji, oferując doświadczenie i pełne osobiste zaangażowanie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej firmy, odpowiedzialność za oferowane usługi, zachowanie zasad etyki zawodowej i gwarancję poufności.

Rzetelność, uczciwość oraz lojalność to podstawy, którymi kierujemy się w naszej pracy. Naszą misją jest sukces i zadowolenie Klienta.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Współpraca z Kancelarią to dla naszych Klientów szereg wymiernych korzyści, takich jak:

  • Cięcie kosztów administracyjnych – brak konieczności zatrudniania własnych pracowników w obszarze zamówień publicznych, oraz wszelkich związanych z tym kosztów (płac, socjalnych, szkoleń zawodowych, nakładów na fachowe wydawnictwa, specjalistyczne licencjonowane programy itp.).
  • Brak obowiązku śledzenia zmian prawnych w zakresie zamówień publicznych
  • Brak obowiązku pamiętania o terminach kontroli wniosków
  • Gwarancja poufności przekazywanych danych.
  • Efektywność – szybka synchronizacja danych między użytkownikami podłączonymi do sieci
  • Niższe koszty jednorazowej inwestycji w prowadzenie projektu dofinansowania